Müşterilerimize özel yazılım geliştirme hizmetleri ve paket uygulamalar.

Günümüzde tüm sektörlerde yazılım ihtiyacı kesin bir gereklilik halini almıştır. Her geçen gün bu ihtiyaç katlanarak artmaktadır. Firmamız bu ihtiyaçlara yönelik hem özel yazılımlar geliştirmekte hem de gerek kendi ürettiği gerekse piyasa kullanılmakta olan paket uygulamalar ile müşterilerini en uygun çözümleri sunmaktadır.

 Yazılım geliştirme hizmetlerimiz ağırlıklı Microsoft platformları üzerinde olmakla birlikte, ihtiyaç halinde diğer platformlar üzerinde de uygulama geliştirme hizmeti sağlamaktayız.

Gelişen teknolojiler sayesinde hem uygulama geliştirme hem de uygulama kullanma alışkanlıklarımız günden güne değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle bu gelişime ayak uydurmak gerekiyor. Tek bir uygulamanın tüm ortamlarda çalışmasını sağlamak artık mümkün hale geldi.

Microsoft platformlarının sunduğu avantajlar ile tek bir uygulama telefondan masaüstü bilgisayara, tabletten “internet of things” diye tabir edilen nesnelerin interneti cihazlarına ve hatta oyun konsolu XBOX gibi farklı platformlarda kendisini adapte ederek çalıştırabiliyor. Bununla kalmıyor Hololens denilen 3 boyutlu hologram görmenizi sağlayan gözlüklerimizde de bu uygulamaları çalıştırılabilecek. Tüm bu çalışması sırasında kendisini otomatik olarak bulunduğu cihaza adapte edebilecek.

 

 

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.